Kde se dá sehnat rychlá oprava iPhone?

Mnoho lidí je bez telefonu jako bez ruky. Potřebují jej ke svému zaměstnání, volnému času i společenskému životu. S příchodem takzvaných chytrých telefonů se tento problém ještě umocnil. A co když smartphone najednou vypoví službu? Zachrání vás jen rychlá oprava. Ale kde ji tak narychlo sehnat?

S rostoucí oblibou značky Apple se množí také nejrůznější opravny jejích produktů. V současnosti naleznete servisů Apple v Praze celou řadu. Jenže ne ve všech můžete být spokojení s úrovní služeb. Mnohdy tyto provozovny zvládají jen běžné problémy jako je například výměna displeje nebo ovládacích tlačítek. A složitější oprava iPhone je nad jejich síly, případně může trvat příliš dlouho. A to si většina uživatelů smartphonů od Applu nemůže dovolit.

Společnost Clarexon trading, jež sama provozuje prodejnu a servis Apple v Praze, nám poradila, na co si dát pozor. Podle jejího vedení máme vždy navštívit pouze licencovaný servis dané značky. A to i v případě, že je daný výrobek po záruční lhůtě. Licencované opravny totiž většinou disponují originálními náhradními dílny, které v běžných servisech mít nemusí. Objednávka náhradních dílů pak opravu iPhonu zbytečně prodlužuje.

Licencované servisy je výhodné využít i díky jejich větším zkušenostem s danou technologií a samozřejmě jejich možnému spojení s centrálou. Jsou tak schopné řešit i skutečně nestandardní poruchy a vy budete mít svůj iPhone zase jako nový.

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.