Externí baterie vás zachrání před vybitým telefonem

Doba, kdy mobil sloužil převážně jen k telefonování a psaní SMS zpráv, už minula. Dnes toto zařízení využíváme k přehrávání hudby a filmů, orientaci ve městě, hraní her či k pobytu na sociálních sítích. V kapse už nenosíme jen telefon, ale spíše malé komunikační a multimediální centrum.
S rozšířením funkcí chytrých telefonů vzrůstá také jejich důležitost v každodenním životě. Nemožnost využít smartphone dnes mnoha lidem přináší pocit nespokojenosti a nejistoty.
Achillovou patou současné sofistikované mobilní techniky je přitom výdrž baterie. S energeticky stále náročnějšími displeji a rostoucím výpočetním výkonem přichází také vyšší nároky na baterie. Tento problém pomůže vyřešit záložní zdroj v podobě externí baterie. Externí baterie je přenosné energetické centrum, které můžete mít stále u sebe – zásuvka elektrické sítě není vždy po ruce. Pomocí USB nabíjení dodá vaší mobilní elektronice potřebnou „šťávu“.
Externí baterie, někdy označované jako power banky, jsou součástí nabídky obchodu REALEX International. Ten svým zákazníkům nabízí také možnost zajímavého vylepšení – reklamní potisk na boku zařízení. REALEX International zhotoví logo vaší firmy také na bezdrátový bluetooth reproduktor.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.